Skip to content

Çiftçiler içinİnovasyon

GAP'ın Hikayesi

1990‘lı yıllardan itibaren yağmurlama sulama sistemleri ve parçalarını farklı firmalardan tedarik ederek çiftçiye satış yapan YKB’ımız o dönemlerde dahi satış rekorları kırarak tedarikçi firmalardan çeşitli plaketler almıştır bayiilik dönemlerinde dahi çeşitli Yurt Dışı temasları ve Yurt Dışı gezileri yaparak sürekli üretime geçmek istemiş fakat çeşitli sebeplerden üretime başlayamamıştır. 2003 Yılına gelindiğinde artık kendi üretiminin kaçınılmaz olduğunun farkına vararak 5.000 metrekarelik bir alanda ortaklık kurularak üretime başlanılmış,ilerleyen yılların çeşitli dilimlerinde ise ortaklıkları sona ermiştir.
Her geçen gün kendini geliştiren ve büyüten firmamız sürekli bir ar-ge içersinde olup teknolojiyi çok yakından takip etmiştir. Bölgede makina parkuru teknolojisinde öncü olmuş, AB standartlarında üretime önem vererek SON TEKNOLOJİ VE SON SÜRAT şiarıyla dünyada saygın ve itibarlı bir marka halini almıştır.
Firmamızı bu günlere getiren başta yönetim kurulu başkanımız Ömer Taş’a olmak üzere çalışanlarımıza ve değerli vatandaşlarımıza teşekkürü borç biliriz.
HEP BİRLİKTE OLMAK ÜMİDİYLE…

KALİTE POLİTİKASI

Gap Sulama Sistemleri’nin kuruluş amacına (varoluş nedeni) uygundur,
Müşteri istekleri ile ilgili yasal şartlarının sağlanması ve uygulanan Kalite Yönetim Sisteminin sürekli iyileştirilmesi taahhüdünü içerir,
Kurumsal kalite hedeflerinin oluşturulması ve gerçekleşip gerçekleşmediğinin kontrolüne yönelik bir çerçeve sağlar,
Periyodik toplantılarla da çalışanların anlamasına yönelik faaliyetler gerçekleştirilir.
1
2
3
4
0 bin
Müşteri
0 +
Tamamlanmış Proje
0
Yıllık Tecrübe
Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?