Yukarı

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
.

GAP SULAMA SİSTEMLERİ

Gap Sulama Sistemleri

Gap Sulama sistemleri LTD.ŞTİ.zirai amaçlı polietilen boruları ve ek parçaları üretmek amacıyla 2003 yılında şanlıurfa'da kuruldu.Kalite kontrolüne hammadde aşamasında başlayarak üretim srasında ve sonrasında yapılan testlerle devam eden,ISO 9001 Kalite Güvence Sistemi ile müşteriye ulaşan Gap Sulama Sistemleri yüksek kalite ve güvenin simgesidir.Hedefimiz ülkemizde varolan zengin kaynakları, sahip olduğumuz değerlerle birleştirerek, insanımıza hizmet eder hale getirmektir. Bu süreçte verimlilik, kalite ve insan odaklı yönetim anlayışımızla bölgemizde lider, Ülke ekonomisinde etkin bir firma olmayı amaçlıyoruz. Hizmet alanındaki evrensel kalite ve standartlarımızı, mizyonumuzdan ve temel değerlerimizden taviz vermeden, üretim alanına taşımak, sürekli büyüme ve yenileme idealimizin gereğidir.

Gap Sulama Sistemleri boyutuna göre iki tür yağmurlama sulama sistemi üretmektedir. Bu borular  Yüksek Yoğunluklu özel boruluk polietilenden  5 ve 6 metrelik boylarda üretilmektedir.

Firmamız, yurt çapında oluşturduğu bayii ağı ile ürünlerini nihai tüketici olan çiftçinin hizmetine sunmaktadır.
Profesyonel teknik kadromuz ile birlikte, firmamızda toplam kalite prensipleri ve müşteri memnuniyeti doğrultusunda hedef büyülterek yolumuza devam etmekteyiz.

Yapılan AR-GE çalışmaları sonucu ürettiğimiz ürünlere ait çok sayıda patent, tasarım tescil ve faydalı model belgelerine sahip olan firmamız, bu amaçla ulaştığımız standartları korumak, yükseltmek ve farklı sistemlere ulaşmak için AR-GE faaliyetlerine de devam etmektedir.

 

Hedefleri arasında yer alan yeni yatırım projelerinin, ön hazırlıklarını tamamlayan firmamız yakın gelecekte üretime alacağı farklı sulama sistemleri ile de hizmet vermeye devam edecektir.

Copyright © 2017 Gap Sulama Sistemleri Rights Reserved.